تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در پالایشگاه نفت سپاهان

توضیحات محصول

 

 

 

 

 

 

 

در مراسمی  که روز یکشنبه 7 آذر ماه در محل پالایشگاه شرکت نفت سپاهان برگزار شد از  تعدادی از خانواده های معظم شهدا و همچنین بسیجیان استان اصفهان تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که تعدادی از مقامات استانی و همینطور مدیران شرکت نفت سپاهان نیز حضور داشتند از سالن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز رونمایی گردید.

در ایتدای این مراسم رئیس هیئت مدیره شرکت نفت سپاهان ضمن خیر مقدم به خانواده های معظم شهدا و بسیجیان حاضر در مراسم، طی سخنانی به نقش مهم بسیجیان و ایثارگران در برهه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : نقش بسیج در هر دوره ای باید مطابق با نیاز جامعه تغییر کند .

محمد زین العابدینی ادامه داد : روزی به نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی نیاز است، یک روز در عرصه انرژی هسته‌ای، یک روز در دفاع از حرم و امنیت، یک روز در سیل و زلزله و یک روز نیز در حوزه موشکی  که بسیجیان اماده و مجهز باید ورود پیدا کنند.

وی تصریح کرد: بسیجی بودن و بسیجی ماندن باید در همه فعالیت‌های روزمره مورد توجه باشد، خیلی افراد بودند که بسیجی بودند اما بسیجی نماندند.

در ادامه این مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز بیان داشت: گرامیداشت و پاسداشت خانواده های شهدا در واقع یک نوع امنیت است و با این اقدام، تفکر و فرهنگ بسیجی در کشور نهادینه می‌شود.

مسعود احمدی نیا گفت: کشور امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی است و اگر دیروز فرزندان این کشور آزاد منشی را با خون خود به اثبات رساندند امروز در این شرایط بد اقتصادی نسل جوان باید  با علم و دانش خود در همه حوزه‌های تولید ورود کنند.

وی ادامه داد: 40 سال است که ملت وفادار ایران با همه سختی‌ها و تحریم‌ها مقاومت کرده  و دشمن نیز بداند ملتی که هویت و مکتب دارد را نمی‌تواند از پای درآورد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: در حال حاضر باید از همه ظرفیت‌های علمی در صنایع استفاده شود و همه باید در این عرصه به میدان بیایند.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه در آئین تجلیل از خانواده شهدا و بسیجیان صنعت نفت اصفهان بیان کرد: همه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و بتوانیم نام آنها را زنده نگه داریم.

سرهنگ حمیدرضا مجیری گفت: امروز کسی در جامعه اسلامی نیست که قدر شهید و شهادت را نداند و از این رو وظیفه سنگینی بر عهده ما است.

وی تاکید کرد: برای پیروزشدن بر دشمن به همتی بلند و تکیه بر راه شهدا و اعتماد بر خداوند نیازمند هستیم و تنها با این رفتار است که می‌توانیم در همه مسائل مشکل گشا باشیم.

این مقام مسئول ادامه داد: موفقیت در جنگ اقتصادی نیازمند تدوین برنامه بلند مدت و حساب شده است و باید با استفاده از ظرفیت‌های علمی و شرکت‌های دانش بنیان این امر را محقق ساخت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه دشمنان نظام تمام توان خود را با تحریم‌های اقتصادی برای از پای درآوردن کشور بکار گرفته است، گفت: ما تاکنون به خوبی مقاومت کرده‌ایم و همواره باید این مقاومت را با قدرت و برنامه ریزی بهتری دنبال کنیم.

در پایان این مراسم از کلیه خانواده های معظم شهدای استان اصفهان حاضر در این مراسم ، از جمله خانواده شهید حججی، خانواده شهید همت و  خانواده شهید خرازی و همچنین تعدادی از بسیجیان و ایثارگران با اهداء لوح و هدایای نفیس تقدیر بعمل آمد.