تقدیر از کارگران ورزشکار شرکت نفت سپاهان

توضیحات محصول

به مناسبت هفته جهانی کار و کارگر با حضور امام جمعه و برخی مسئولان شهرستان شاهین شهر از کارگران ورزشکار شرکت نفت سپاهان به نمایندگی از کارگران ورزشکار شهرستان شاهین شهر و میمه تقدیر به عمل آمد.
 در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه شهرستان شاهین شهر،مهندس علینقی ریاست اداره تعاون، کار و امور اجتماعی و حکمیان رئیس هیات ورزش کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه و تعدادی از مدیران اداه تعاون،کار و امور اجتماعی و هیات ورزش کارگزان شهرستان نیزحضور داشتند، مهندس علینقی ضمن تشکر از امام جمعه شهرستان و حمایت صمیمانه ایشان از جامعه کارگری از حضور پرسنل زحمتکش و نمایندگان کارگری شرکت نفت سپاهان در این جلسه مراتب تشکر و قدردانی خودشان را اعلام نمودند.
در ادامه در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه  شهرستان شاهین شهر نیز با اشاره به شروع سال ۱۴۰۰ و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال "تولید، مانع زداییها و پشتیبانیها" بر اهمیت ویژه به قشر خدوم و زحمتکش کارگران در محیط کار و ایجاد شور و اشتیاق در محیط شرکتها و کارخانجات و ایجاد بستر مناسب جهت فعالیتهای فرهنگی ، ورزشی در راستای تحقق اهداف جامعه کارگری تاکید نمودند. 
در ادامه آقای مهدی حکمیان رئیس هیئت ورزش کارگران شهرستان ابراز داشتند فعالیتهای بسیار خوبی در حوضه فعالیتهای فرهنگی و ورزشی داشته ایم و نیاز به حضور و حمایت بیشتر ارکان حاکمیتی در بدنه اصلی شرکتها و در حوضه فعالیتهای ورزشی هستیم و این امر لازمه حمایت مسولین و مدیران مربوطه میباشد. در همین راستا امام جمعه شهرستان حمایت صمیمانه خودشان را جهت احداث مجموعه تفریحی و ورزشی کارگران شهرستان شاهین شهر و میمه اعلام نمودند. 
 در این برنامه از آقایان حامد نجفی در رشته شنا، میثم مکاریان در رشته شطرنج، حسین رستم نیا در رشته والیبال ، علی آژ در رشته موی تای، مهدی باقری در رشته تکواندو  و عیسی جمشیدی در رشته فوتبال از قهرمانان ورزشکار شرکت نفت سپاهان به نمایندگی از ورزشکاران جامعه کارگری شهرستان شاهین شهر و میمه تقدیر به عمل آمد.