قوانین و مقررات

توضیحات محصول

بسمه تعالی

 

باسلام و احترام

باتوجه به اقدام این واحد نسبت به دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای وب سایت شرکت و همکاری واحد های محترم مالی، حقوقی و فروش در این زمینه و الزام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نسبت به ثبت قوانین و مقررات در خصوص تراکنش های الکترونیک، خواهشمند است نسبت به تکمیل و تایید مطلب ذیل با عنوان (به عنوان یک منو در قسمت درباره شرکت نفت سپاهان باید تعریف شود) "شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات" عنایت فرمایید.پیشنهاد می شود موارد تکمیل و پس از تایید واحد حقوقی جهت درج در سایت به واحد روابط عمومی ارسال گردد.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت نفت سپاهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت نفت سپاهان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت نفت سپاهان اقدام کند.

در حال حاضر این تعریف شامل افراد حقیقی و یا حقوقی که به عنوان عامل فروش شناخته می شوند و همچنین به داوطلبین شرکت در مناقصات شرکت نفت سپاهان اطلاق می شود.

اضافه شدن عاملین به لیست کاربران از طریق فرآیند اعطای عاملیت صورت میگیرد و امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت نفت سپاهان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شرکت نفت سپاهان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت نفت سپاهان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت نفت سپاهان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت نفت سپاهان جزئی از اموال شرکت نفت سپاهان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت نفت سپاهان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت نفت سپاهان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت نفت سپاهان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت نفت سپاهان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت شرکت نفت سپاهان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت نفت سپاهان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت نفت سپاهان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این شرکت یعنی www.sepahanoil.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت شرکت نفت سپاهان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.sepahanoil.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.